uslugi wizytowki

Projektowanie wizytówek

W Japonii, Chinach, Singapurze, Korei Południowej i Hong Kongu wizytówki przekazywane są za pomocą dwóch rąk. Świadczy to o tym, jak wielką wagę biznesmeni przywiązują do jej jakości i designu. Źle zaprojektowana wizytówka może świadczyć o wadliwej jakości Twoich produktów lub usług. Jeśli Twoja wizytówka nie będzie zachęcała klienta do kontaktu z Tobą - nie zbudujesz imperium.

W Polsce nie jesteśmy tak rygorystyczni co do zasad przekazywania wizytówek. Jednakże biznesmeni zwracają uwagę na to, w jaki sposób się prezentują. Czy chcesz zaprzepaścić swoją szansę na zdobycie klienta w momencie przekazywania wizytówki? Zamiast spisywać się na niepowodzenie w momencie przekazania zaimponuj mu jakością małego tekturowego prostokąciku, który na długo zapadnie w jego pamięć.

Podobnie jak w logo - na stworzenie profesjonalnej wizytówki potrzebuję około 2 dni. Nie zaprojektuję solidnie prezentującej się wizytówki w czasie krótszym niż 1 dzień. Świadomość niezadowolonego klienta jest dla mnie wielką porażką.

Czy chcesz, aby klienci patrząc na Twoją wizytówkę wiedzieli, że mają do czynienia z solidną, pewną i profesjonalną firmą?

Czy chcesz, aby projekt wizytówki wskazywał na najwyższą jakość Twoich produktów i usług?

Czy chcesz, aby klienci podejmowali decyzję o zakupie w momencie przekazania im Twojej wizytówki?